Güzellik merkezinde topuklu ayakkabı yüzünden şiddet iddiası

İstanbul Tuzla’da 1 Mart’ta güzellik merkezi sahibi Abdulselam G. iddiaya göre topuklu ayakkabısının sesinden rahatsız olduğu estetisyen Yasemin Er’yi darp etti. Çene kemeği kırılan v ve hastaneye kaldırılan Yasemin Er saldırgan hakkında suç duyurusunda bulundu. Abdulselam G. ise suçlamaları reddetti. Polise verdiği ifadede olayı detaylı şekilde anlatan Yasemin Er, saldırgandan şikayetçi olurken, yaşadığı şiddetin kayıtlarının iş yerindeki güvenlik kameralarında bulunabileceğini belirtti.

DHA’ya konuşan Yasemin Er’in kardeşi Yeşim Er, Abdulselam G.’nin geçmişte ablasının da kuaförü olduğunu ve son dönemde birlikte bir güzellik merkezi açmaya karar verdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Ortak olmaya karar veriyorlar. Sonra kendi dükkanının bir milyon vergi borcu olduğunu ablama söylüyor ve kendi üstüne alması durumunda bu vergi borcundan muaf olacağını söylüyor. Ablam tabii ki de ilk defa bir patronluğa girişiyordu. Ben buna engel oldum. Engel olunca üzerinden herhalde bir buçuk, iki ay daha bir süreç geçiyor. Bu süreçte de geçen hafta cuma günü saat 13.30 gibi öğlen namazından sonra dükkanın üst katında ablam namaz kılmak için abdestini alıyor. Ayağında da bir topuklu ayakkabı var. Kendisi de koltukta uzanıyormuş. Bir anda kalkmış, ‘Bu topuklu ayakkabı ses yapıyor, çıkar artık ayağından’ diye tepki vermiş. Ablam da demiş ki, ‘Niye bağırıyorsun? Bağırmana gerek yok. Sonuçta parmak ucunda yürüyebilirim.’ Bunu da belirtmiş. Ondan sonra kalkmış demiş ki, ‘Defol git, dükkanımı terk et. Sen ortağım falan değilsin’ diye bir tepki. Daha sonra ablam, ‘Böyle ortaklık olmaz, ben gidiyorum’ diyor. Çıkarken o an kolundan tutuyor. İnanın, bildiğiniz boks torbasını yumruklar gibi ablamın suratına vurmuş.”

Yeşim Er, Abdulselam G.’nin dükkanın kapısını kilitleyerek yere düşen ablasını darp ettiğini belirterek “Bu adam hala özgürce dolaşıyor. Başka bir kadına öldürsün diye mi geziyor? Ben bunu soruyorum sadece. Herkese de fotoğraflarını göstermek istiyorum. Ablamın yaşadığı travmayı herkese göstermek istiyorum. Sadece bir tokat attığını söylüyor. Bir tokat ile bir kadının çenesi kırılır mı? Kendisinin sevgilisi olduğunu beyan ediyormuş, kocası bile olsa bunun cezasını çekecek” ifadesini kullandı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x