3 Çocuk Babası Evinden Çıktı Aracına Bindi, Bir Süre Sonra Olanlar Oldu! Bulunduğunda Durumu Anlaşılamayınca Hayatını Kaybetti

Michel Villa Moya, Kolombiya’nın Sabanalarga kenti yakınlarında araba kullanırken arı sürüsünün saldırısına uğradı ve hayatını kaybetti. 33 yaşındaki üç çocuk babası, Pazar günü yaşadığı dehşet verici olayda arılar tarafından sokulduktan sonra yol kenarındaki bir direğe çarptı.

ÖLÜMCÜL ALLERJİK REAKSİYON KALBİNİN DURMASINA NEDEN OLDU

Arıların zehri, Michel’in vücudunda şiddetli bir alerjik reaksiyona neden oldu ve kalp durmasıyla sonuçlandı. Ancak, tedavi sırasında doktorlar Michel’in arı zehrine karşı ölümcül bir alerjisi olduğunu tespit etmediler ve bu durum acil tıbbi müdahalede gecikmeye neden oldu.

AİLE, DOKTORLARIN MÜDAHALESİNİN YETERSİZ OLDUĞUNU İDDİA EDİYOR

Michel’in babası Pedro Pablo Villa, sağlık görevlilerinin Michel’in kırık bacağına odaklandığını ve alerjik reaksiyonu göz ardı ettiklerini belirtti. Aile, Michel’in durumunu fark eden doktorların daha erken harekete geçmesi gerektiğini savunuyor.

POLİS, ÖLÜM OLAYINI SORUŞTURUYOR

Ölüm olayıyla ilgili olarak polis soruşturma başlattı. Pedro Pablo Villa, sağlık görevlilerinin oğlunun kalp durması nedeniyle hayatını kaybettiğini iddia ediyor ve yetkililerin bu iddiayı araştırmakla görevlendirildiğini belirtiyor.

Michel’in acı dolu ölümü, dikkatleri tıbbi acil durum müdahalelerinin etkinliği ve hızı konusunda artan endişelere yöneltiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x